Aktualności

WZNAWIAMY PRACĘ STRZELNICY - od 4 czerwca

Wznawiamy pracę strzelnicy zgodnie z harmonogramem - zakładka "Oferta"/"Strzelnica" i poniższymi zasadami:

Wchodząc na strzelnicę oraz przebywając na terenie strzelnicy każda osoba ma obowiązek nosić ochronę ust i nosa (maseczka lub przyłbica) oraz rękawiczki ochronne. Wskazane jest posiadanie własnych ochronników słuchu.
Wchodząc na strzelnicę oraz wychodząc każda osoba ma obowiązek dokonać dezynfekcji rąk w przewidzianym do tego miejscu.

Na stanowisku strzeleckim istnieje możliwość zdjęcia maseczki/przyłbicy dla osób strzelających z własnej broni.

Prowadzący strzelenie nie wpuszcza na obiekt osób wykazujących objawy grypopodobne.

Więcej »

STRZELNICA W REMONCIE

Koleżanki i Koledzy, w związku z licznymi telefonami i zapytaniami o termin udostępnienia obiektu do treningów i strzelań rekreacyjnych informujemy, że postępować będziemy zgodnie z zaleceniami władz państwowych. Obecnie ten czas wykorzystujemy na prac e remontowe w strzelnicy. Do tej pory wymieniono piasek w kulochwycie, naprawiane są osłony balistyczne kulochwytu głównego, demontaż osłon balistycznych górnych i wymiana na nowe itd. Prace wykonywane są społecznie przez Członków Klubu (wolontariuszy). Chętni, którzy mogą poświęcić swój czas by popracować fizycznie zapraszamy. Tym sposobem możemy przyśpieszyć zakończenie remontu i we właściwym terminie udostępnić obiekt do użytku. Kontakt: Sławomir BALAS - Wiceprezes tel.:502-363-501 lub Zbigniew ŻEBROWSKI - Członek Zarządu tel.: 600-415-814.

Więcej »

KURS NA PATENT STRZELECKI-PZSS odwołał egzamin

PZSS odwołał egzamin na patent strzelecki planowany w Troszynie na 25 kwietnia. W związku z powyższym ustalony będzie inny możliwy termin egzaminu. Informację zamieścimy na www. Natomiast zajęcia szkoleniowe kursu przeprowadzimy zgodnie z programem. Kiedy ? Z uwagi na oczywistą sytuację nie wiemy. Zachęcamy jednak do studiowania materiałów szkoleniowych, które przesłaliśmy na adresy e-mail Członków Kubu oraz Internetowego kursu na patent strzelecki: www.patentstrzelecki.eu

Więcej »

U W A G A ! WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA PRACY STRZELNICY od 14 marca

Informujemy, że przeciwdziałając  zagrożeniu rozprzestrzeniania się koronawirusa oraz w trosce o Wasze i nasze bezpieczeństwo, strzelnica od dnia 14 marca będzie nieczynna do odwołania.
W tym czasie kontakt z Klubem będzie możliwy poprzez pocztę e-mail lub telefonicznie. Na bieżąco będziemy informować na stronie internetowej oraz na Facebook o ewentualnych zmianach. Podjęta decyzja ma charakter prewencyjny.
Za utrudnienia przepraszamy.

Bieżące zawody strzeleckie odbędą się w innych terminach. Korekty kalendarza zawodów będą wprowadzane w stosownym czasie.

Więcej »

KURS NA PATENT STRZELECKI - zmiana terminów

Kurs na PATENT STRZELECKI - 3 kwietnia 2020 r. (piątek) od godz. 17,00 do 22,00 i 5 kwietnia (sobota) od godz. 9,00 do 14,30 zajęcia teoretyczne oraz 17 kwietnia (piątek) od godz. 17 do 22 zajęcia praktyczne. Egzamin odbędzie się w dniu 25 kwietnia o godz. 10,00 w Troszynie. Członków Klubu uczestniczących w kursie prosimy o odebranie karty sprawdzianów strzeleckich do zaliczenia w czasie stażu przed rozpoczęciem kursu. Każdy z uczestników kursu w czasie stażu pod nadzorem instruktora wykonuje sprawdziany strzeleckie i ma w tym celu do wykorzystania 50 szt. amunicji 5,6 mm oraz 10 szt. 12/70.

Internetowy kurs na patent strzelecki: www.patentstrzelecki.eu

Polecamy: Noclegi i Pokoje AGROTURYSTYKA Świerkowe Zacisze, ul. Andrzeja Kmicica 24 w Troszynie. Telefon: 605 345 246

https://swierkowezacisze.business.site

Więcej »

Przekaż do Klubu 1% podatku należnego Urzędowi Skarbowemu

KRS: 0000122834

Klub posiada status Organizacji Pożytku Publicznego. Wesprzyj działalność KSS "OBROŃCA" przekazując 1 % swojego podatku w rocznym rozliczeniu PIT. Środki finansowe pozyskane z 1% przeznaczamy na nieodpłatną działalność statutową skierowaną do młodzieży i inne przedsięwzięcia ze sfery pożytku publicznego np.: zawody powszechne "10 strzałów ku chwale Ojczyzny", zawody strzeleckie z okazji Dnia Dziecka, strzelania i zawody harcerzy oraz Związków strzeleckich "STRZELEC", zawody darczyńców 28 Finału WOŚP, współorganizacja projektu dla Pań p.n.: "Bądź Bezpieczna" itd.

Więcej »

Składki członkowskie w 2020 roku

Wysokość składki członkowskiej na 2020 rok wynosi:

320 zł - składka członkowska 2020

40 zł - składka kolekcjonerska 2020

160 zł - składka członkowska 2020 (osoby w wieku powyżej 65 lat i studenci w wieku do 24 lat)

80 zł - składka członkowska 2020 (uczniowie lub studenci w wieku do 20 lat)

W ramach opłaconej składki członkowskiej zawodnik jest ubezpieczony od NNW, odprowadzona jest składka do Wojewódzkiego Związku Strzelectwa Sportowego i korzysta ze strzelnicy bez dodatkowych opłat.

Przypominamy, że składki należy wpłacać od 1 stycznia do 15 marca 2020 roku na rachunek bankowy klubu lub gotówką w siedzibie klubu.

Numer konta: 54891500030012400920000010

Klub Strzelectwa Sportowego "OBROŃCA"

ul. Słowackiego 3, 07-405 Troszyn

Więcej »