Aktualności

W związku z wprowadzeniem obostrzeń w sprawie ustanowienia ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, informujemy, że od dnia 15.03.2021 r. strzelnica będzie nieczynna. Wtorkowe treningi Sekcji Strzelań Dynamicznych również zawieszone.

Zawodnicy posiadający aktualną licencję mają możliwość sprawdzenia i przystrzelenia broni (przygotowanie do zawodów) w środy i czwartki od 17 do 21 oraz soboty i niedziele od 10 do 18.

Członkowie Klubu przygotowujący się do egzaminu na patent strzelecki w czasie stażu - o możliwości przeszkolenia praktycznego i odbycia sprawdzianów strzeleckich proszeni są o kontakt na 602-219-227

Każdorazowo prosimy o telefoniczne umówienie wizyty. Zapewniamy o najwyższym poziomie dbałości przestrzegania COVIDOWYCH zasad standardów higienicznych.

Stanowisko Warszawsko Mazowieckiego Związku Strzelectwa Sportowego - wszystkie zawody, które były planowane w dniach 15 marca do 9 kwietnia zostają usunięte z kalendarza Związku Wojewódzkiego. W związku z powyższym nasze zawody strzeleckie "POWITANIE WIOSNY" przeprowadzone będą w kwietniu.


Powrót