Aktualności

Nadzwyczajnym zainteresowaniem cieszyły się powszechne zawody strzeleckie w Kadzidle p.n. "10 strzałów ku chwale Ojczyzny". Bezpośrednim organizatorem zawodów był Klub Strzelectwa sportowego "OBROŃCA" w Troszynie przy wsparciu finansowym Powiatu Ostrołęckiego. W turnieju wzięło udział 247 osób. Za spełnienie czynu obywatelskiego wszyscy strzelcy otrzymali pamiątkowy dyplom. Za pierwsze pięć miejsc wręczono puchary ufundowane przez Starostę Ostrołęckiego. W czasie zawodów można było zapoznać się z różnymi rodzajami broni strzeleckiej współczesnej oraz historycznej a także zasadami członkostwa w stowarzyszeniach strzeleckich i procedurami uzyskiwania pozwoleń na własną broń palną do celów sportowych i kolekcjonerskich.

1 miejsce - Przemysław POTKAJ - 95 pkt

2 miejsce - Marcin RADZIKOWSKI - 92 pkt

3 miejsce - Mariusz ŚWIĘCKI - 92 pkt

4 miejsce - Leszek STOLARCZYK - 92 pkt

5 miejsce - Marcin KUCIŃSKI - 92 pkt

Kompletne rezultaty z zawodów zamieszczono na www.obronca.org w zakładce "Zawody/Komunikaty" i zdjęcia w zakładce "Galeria"

Każdy uczestnik, która uzyskał minimum 70 punktów otrzyma "SREBRNĄ" odznakę strzelecką a minimum 60 punktów "BRĄZOWĄ" odznakę strzelecką. Odznaki wraz z legitymacjami można odebrać w siedzibie naszego Klubu w Troszynie od 25 sierpnia w dni kiedy strzelnica jest czynna.


Powrót