Aktualności

2019-07-11 Czwartkowe zawody strzeleckie - dynamiczne

Zapraszamy na czwartkowe zawody strzeleckie - dynamiczne od godz. 17,30 do 21,30. Konkurencja: karabin, strzelba gładkolufowa. Regulamin zawodów w zakładce "Zawody".

Więcej »

Jubileuszowe X Zawody strzeleckie z pistoletu bojowego o Puchar Komendanta WKU w Wyszkowie oraz Starosty Powiatu Wyszkowskiego

14 czerwca przeprowadziliśmy zawody strzeleckie o Puchar Komendanta WKU w Wyszkowie oraz Starosty Powiatu Wyszkowskiego. Tym razem nie w Troszynie lecz w  strzelnicy Ministerstwa Sprawiedliwości znajdującej się na terenie Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Popowie. Pełna informacja, wyniki oraz zdjęcia z zawodów na stronie internetowej Powiatu Wyszkowskiego: LINK

Więcej »

2019-06-23 Zawody otwarte "POWITANIE LATA"

Zapraszamy na zawody strzeleckie w dniu 23 czerwca (niedziela) od godz. 10 do 15. Konkurencje: Psp10z15, Pcz10z15, Ksp10 (przeziernikowe przyrządy celownicze) i Kcz10z15. Zapisy w dniu zawodów od godz. 9,30. Szczegółowy regulamin zawodów w zakładce "Zawody"

Więcej »

NASZE SUKCESY w XIII Międzynarodowym Wieloboju Strzeleckim o Puchar Ministra Obrony Narodowej

W dniach 24-26 maja br. na strzelnicach 1 WBPanc w Rembertowie i Wesołej odbył się XIII Międzynarodowy Wielobój Strzelecki o Puchar Ministra Obrony Narodowej w którym brało udział 63 zespoły czteroosobowe drużyny, również z państw NATO (w tym US ARMY). Nasza drużyna zajęła 1 miejsce w klasyfikacji generalnej.

- 1 miejsce drużynowo OPEN

- 1 miejsce drużynowo pistolet VIS

- 1 miejsce drużynowo pistolet BRS

- 1 miejsce drużynowo pistolet GLOCK

- 1 miejsce drużynowo Karabinek BZ ( w komunikacie S&W ale strzelanie było z Radom Sport 22LR)

- 1 miejsce indywidualnie OPEN - Wojtek Sokołowski

- 1 miejsce indywidualnie pistolet VIS - Wojtek Sokołowski

- 2 miejsce indywidualnie pistolet GLOCK - Wojtek Sokołowski

- 3 miejsce indywidualnie pistolet BRS - Sławek Wiśniewski

Relacja w magazynie Polska Zbrojna: http://www.polska-zbrojna.pl

Więcej »

2019-06-13 Czwartkowe zawody strzeleckie - pistolet dynamiczny

Zapraszamy na czwartkowe zawody strzeleckie - dynamiczne. Konkurencja: pistolet centralnego zapłonu. Regulamin zawodów w zakładce "Zawody".

Więcej »

2019-06-01 Zawody strzeleckie z okazji Dnia Dziecka

Zapraszamy dzieci w wieku do 18 lat wraz z rodzicem lub prawnym opiekunem na Wystrzałowy Dzień Dziecka w Troszynie 1 czerwca od godz. 10 do 16. Należy posiadać przy sobie dokumenty tożsamości. Zawody odbędą się w konkurencji karabin sportowy kal. 5.6 mm. Start w zawodach nieodpłatny w ramach pozyskanych środków finansowych z 1 % podatku należnego Urządowi Skarbowemu dla Organizacji Pożytku Publicznego. Proszę zapoznać się ze szczegółowym Regulaminem zawodów - zakładka "Zawody". REZULTATY  z zawodów w zakładce "Zawody". Trofea i dyplomy z miejsca od 1 do 6 będą do odbioru w sobotę lub niedzielę 8 lub 9 czerwca w strzelnicy. Zapraszamy.

Zarząd KSS "OBROŃCA" Troszyn

Więcej »

Zawody strzeleckie 27 Finału WOŚP

W dniach 19 i 20 stycznia przeprowadziliśmy zawody strzeleckie 27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jako wsparcie dla dzieci małych na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Tradycyjnie KSS "OBROŃCA" w Troszynie wspiera działania WOŚP poprzez nieodpłatne przekazywanie do licytacji kart startowych uprawniających do startu w zawodach strzeleckich. W 2019 roku przekazaliśmy do Sztabu w Ostrołęce, Różanie, Kadzidle, Goworowie i Długosiodle 50 szt. takich kart.

W zakładce "Zawody/Rezultaty" zamieszczony jest protokół z Rezultatów. Zawodnicy za miejsca od 1 do 3 otrzymują trofea i za miejsca od 1 do 5 dyplomy. Do odbioru nagród  zapraszamy zawodników od 2 lutego 2019 roku.

Więcej »