Aktualności

Zapraszamy na dynamiczne zawody strzeleckie w czwartek 04 października b.r. od godz. 17,30 do 21,30. Start w tych zawodach zalicza dwie konkurencje (karabin i strzelba gładkolufowa). Regulamin w zakładce "Zawody"

Więcej »

Zapraszamy na Jesienne zawody strzeleckie (strzelanie szybkie) w dniu 23 września - niedziela od godz. 10 do 15. Za opłatę startową 25 zł zalicza się dwie konkurencje (pistolet i karabin). Opis i zasady przeprowadzenia zawodów znajduje się w Regulaminie w zakładce "Zawody"/"Regulaminy".

Więcej »

Zapraszamy na dynamiczne zawody strzeleckie w czwartek 13 września b.r. od godz. 17,30 do 21,30. Start w tych zawodach zalicza dwie konkurencje (karabin i strzelba gładkolufowa). Regulamin w zakładce "Zawody"

Więcej »

Nasz zawodnik Paweł MOLENDA w III rundzie Pucharu Polski 23-26 sierpnia w Poznaniu zajął 3 miejsce w konkurencji TRAP 75 - OPEN oraz 3 miejsce w SKEET 75 - OPEN a  8 września b.r. pierwsze miejsce w konkurencji TRAP - 10 strzałów w IV Pucharze Sekcji Strzeleckiej CWKS Legia Warszawa.

Gratulujemy !

Więcej »

W dniach 8 i 9 września w czasie od godz. 10 do 15 przeprowadzimy zawody strzeleckie p.n. "Turniej Kurpiowski". Konkurencje pistoletowe i rewolwer w sobotę. Natomiast konkurencje karabinowe i strzelba gładkolufowa w niedzielę. Zgłoszenia i rejestracja do zawodów od godz. 9,30 do 14,00.

Więcej w regulaminie zawodów w zakładce "Zawody"

Zapraszamy.

Więcej »

Proponujemy zapoznanie się z ofertą edukacyjną Zespołu Szkół Powiatowych w Troszynie www.zsptroszyn.pl a w szczególności zachęcamy kandydatów do kształcenia się w zawodzie: TECHNIK OCHRONY FIZYCZNEJ OSÓB I MIENIA. Szkoła publiczna i bezpłatna !!! na podbudowie szkoły średniej (nie jest wymagana matura). Nauka trwa 2 lata i jest podzielona na 4 semestry. Zajęcia odbywają się średnio raz na dwa tygodnie w soboty i niedziele. Szkoła znajduje w tym samym miejscu co nasza strzelnica. Informację zamieszczamy na prośbę Pani Haliny TYL - Dyrektora ZSP Troszyn w ramach współpracy.

Eugeniusz Gorczyca - prezes KSS "OBROŃCA" Troszyn

Więcej »

Nadzwyczajnym zainteresowaniem cieszyły się powszechne zawody strzeleckie w Kadzidle p.n. "10 strzałów ku chwale Ojczyzny". Bezpośrednim organizatorem zawodów był Klub Strzelectwa sportowego "OBROŃCA" w Troszynie przy wsparciu finansowym Powiatu Ostrołęckiego. W turnieju wzięło udział 247 osób. Za spełnienie czynu obywatelskiego wszyscy strzelcy otrzymali pamiątkowy dyplom. Za pierwsze pięć miejsc wręczono puchary ufundowane przez Starostę Ostrołęckiego. W czasie zawodów można było zapoznać się z różnymi rodzajami broni strzeleckiej współczesnej oraz historycznej a także zasadami członkostwa w stowarzyszeniach strzeleckich i procedurami uzyskiwania pozwoleń na własną broń palną do celów sportowych i kolekcjonerskich.

1 miejsce - Przemysław POTKAJ - 95 pkt

2 miejsce - Marcin RADZIKOWSKI - 92 pkt

3 miejsce - Mariusz ŚWIĘCKI - 92 pkt

4 miejsce - Leszek STOLARCZYK - 92 pkt

5 miejsce - Marcin KUCIŃSKI - 92 pkt

Kompletne rezultaty z zawodów zamieszczono na www.obronca.org w zakładce "Zawody/Komunikaty" i zdjęcia w zakładce "Galeria"

Każdy uczestnik, która uzyskał minimum 70 punktów otrzyma "SREBRNĄ" odznakę strzelecką a minimum 60 punktów "BRĄZOWĄ" odznakę strzelecką. Odznaki wraz z legitymacjami można odebrać w siedzibie naszego Klubu w Troszynie od 25 sierpnia w dni kiedy strzelnica jest czynna.

Więcej »