Aktualności

2 czerwca (sobota) od godz. 10,00 do 15,00 przeprowadziliśmy Otwarte zawody strzeleckie p.n.: TURNIEJ WOLNOŚCI. Konkurencje: pistolet sportowy, pistolet centralnego zapłonu, rewolwer centralnego zapłonu, karabin sportowy oraz karabin centralnego zapłonu. Rezultaty z zawodów w poszczególnych konkurencjach w zakładce "Zawody".

Nagrodę specjalną (ZESTAW DO CZYSZCZENIA BRONI) za najwyższy wynik (suma wyników 5-ciu konkurencji) zdobył Leszek MARSZAŁ - "GARDA" Ostróda

Gratulujemy !

Więcej »

W zakładce "Dokumenty" zamieszczono nowy REGULAMIN STRZELNICY zatwierdzony Decyzją Wójta Gminy Troszyn nr UG.4220.1.2018 z dnia 12.04.2018 r. Wszystkich członków naszego Klubu oraz osoby korzystające ze strzelnicy prosimy o zapoznanie się z nim i bezwzględne przestrzeganie.

Zarząd KSS "OBROŃCA" w Troszynie

Więcej »

Wysokość składki członkowskiej na 2018 rok wynosi:

320 zł - składka członkowska 2018

160 zł - składka członkowska 2018 (osoby w wieku powyżej 65 lat i studenci w wieku do 24 lat)

80 zł - składka członkowska 2018 (uczniowie lub studenci w wieku do 20 lat)

40 zł - składka kolekcjonerska 2018

W ramach opłaconej składki członkowskiej zawodnik jest ubezpieczony od NNW, odprowadzona jest składka do Wojewódzkiego Związku Strzelectwa Sportowego i korzysta ze strzelnicy bez dodatkowych opłat.

Przypominamy, że składki należy wpłacać od 1 stycznia do 15 lutego 2018 roku na rachunek bankowy klubu lub gotówką w siedzibie klubu.

Numer konta: 54891500030012400920000010

Klub Strzelectwa Sportowego "OBROŃCA"

ul. Słowackiego 3, 07-405 Troszyn

Więcej »

5 maja przeprowadziliśmy Otwarte zawody strzeleckie z okazji Święta Narodowego 3 Maja. Konkurencje: pistolet sportowy, pistolet centralnego zapłonu, rewolwer centralnego zapłonu, karabin sportowy oraz karabin centralnego zapłonu.

Nagrodę specjalną (WOJSKOWY PLECAK TAKTYCZNY TEXAR TRAPER UCP 35L.) za najwyższy wynik (suma wyników 5-ciu konkurencji) wręczono Zbyszkowi Żebrowskiemu.

Więcej »

W rozliczeniu PIT lub CIT należy wpisać nr KRS: 0000122834

Przekazane pieniądze trafią na konto naszego Klubu, po przekazaniu ich przez Urzędy Skarbowe.

Przekazane środki zostaną przeznaczone na cele zgodne z życzeniami darczyńców, np. na zakup sprzętu dla zawodników lub inne potrzeby statutowe Klubu. W imieniu członków i miłośników sportu strzeleckiego zwracamy się z gorącą prośbą o popularyzację tej formy pomocy dla naszego Klubu wśród znajomych i osób życzliwych. Tym drobnym podarunkiem damy świadectwo troski o dalszy los naszego Klubu oraz upowszechnianie kultury fizycznej  wśród dzieci i młodzieży. Z wpłat 1% wspierać będziemy działania mające na celu podtrzymywanie i upowszechnianie tradycji narodowej, pielęgnowanie polskości oraz rozwoju świadomości narodowej, obywatelskiej i kulturowej.

Więcej »

 Egzamin na patent strzelecki 6 maja (niedziela) od godz. 10,00. Link do PZSS

Darmowy kurs na patent strzelecki: www.patentstrzelecki.eu

Więcej »

W czwartki strzelnica jest czynna tylko dla członków naszego Klubu posiadających własną broń. W czwartek 3 maja strzelnica będzie nieczynna. Pozostałe dni weekendu majowego strzelnica czynna zgodnie z dotychczasowymi zasadami.

Więcej »