Aktualności

2021-02-11 Czwartkowe zawody strzeleckie - dynamiczne

Zapraszamy na czwartkowe zawody strzeleckie - dynamiczne p.n.: "SIEDMIU WSPANIAŁYCH" w dniu 11 lutego od godz. 17,30 do 21,30. Regulamin zawodów w zakładce "Zawody".

Konkurencje:
1) Pistolet centralnego zapłonu 15
2) Karabin centralnego zapłonu 15
3) Strzelba 2

UWAGA: prawo startu w zawodach mają tylko zawodnicy z ważną licencją zawodniczą PZSS

Więcej »

2021-03-11 Czwartkowe zawody strzeleckie - dynamiczne

Zapraszamy na czwartkowe zawody strzeleckie - dynamiczne: TRÓJBÓJ (karabin, pistolet, strzelba) - 11 marca (czwartek) od godz. 17,30 do 21,30. Zaliczysz trzy osobostarty (karabin, pistolet, strzelba) - opłata startowa tylko 20 zł.  Regulamin zawodów w zakładce "Zawody". Jednocześnie zachęcamy do udziału w treningach strzelań dynamicznych, które prowadzone są w każdy wtorek od godz. 18 do 22.

Więcej »

2021-03-07 Turniej Rewolwerowy z okazji Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn

Zapraszamy na otwarte zawody strzeleckie z okazji Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn pn.: "Turniej Rewolwerowy". Zawody przeprowadzimy w niedzielę 7 marca od godz. 10 do 15. W szczególności zapraszamy zawodników w parach (kobieta, mężczyzna). Kobiety strzelają z rewolweru kal. ,22 (5,6 mm) a mężczyźni z centralnego zapłonu (np.: ,32; ,38; ,357 itd.). Szczegółowy regulamin zawodów w zakładce "Zawody". Przewidziano nagrodę specjalną dla pary za najwyższy wynik (suma wyników kobiety i mężczyzny) - PODGRZEWACZ DO POTRAW.

Nagrodę główną wręczono Annie i Franciszkowi Żebrowskim, którzy uplasowali się na pierwszej pozycji z wynikiem 153 punkty. W zawodach wzięło udział 15 par. Natomiast indywidualnie: 15 kobiet i 24 mężczyzn. Pełne rezultaty w zakładce "Zawody/Rezultaty". 

Więcej »

INFORMACJA O PRACY STRZELNICY OD DNIA 15.03.2021 r.

W związku z wprowadzeniem obostrzeń w sprawie ustanowienia ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, informujemy, że od dnia 15.03.2021 r. strzelnica będzie nieczynna. Wtorkowe treningi Sekcji Strzelań Dynamicznych również zawieszone.

Zawodnicy posiadający aktualną licencję mają możliwość sprawdzenia i przystrzelenia broni (przygotowanie do zawodów) w środy i czwartki od 17 do 21 oraz soboty i niedziele od 10 do 18.

Członkowie Klubu przygotowujący się do egzaminu na patent strzelecki w czasie stażu - o możliwości przeszkolenia praktycznego i odbycia sprawdzianów strzeleckich proszeni są o kontakt na 602-219-227

Każdorazowo prosimy o telefoniczne umówienie wizyty. Zapewniamy o najwyższym poziomie dbałości przestrzegania COVIDOWYCH zasad standardów higienicznych.

Stanowisko Warszawsko Mazowieckiego Związku Strzelectwa Sportowego - wszystkie zawody, które były planowane w dniach 15 marca do 9 kwietnia zostają usunięte z kalendarza Związku Wojewódzkiego. W związku z powyższym nasze zawody strzeleckie "POWITANIE WIOSNY" przeprowadzone będą w kwietniu.

Więcej »

KURS NA PATENT STRZELECKI

Kurs na PATENT STRZELECKI - 1 i 2 maja 2021 r. o godz. 10,00 do 14,30 (zajęcia teoretyczne) oraz do wyboru czwartek lub piątek 06.05 lub 07.05 od godz. 17 do 22 (zajęcia praktyczne). 9 maja 2021 r. - Egzamin na strzelnicy "LEŚNY FRONT" Ludwinowo 3 gmina Goworowo  - REJESTRACJA NA EGZAMIN

W kursie na "PATENT STRZELECKI" mogą uczestniczyć  członkowie klubu, którzy dotychczas jeszcze nie uczestniczyli w kursie i nie mają patentu strzeleckiego. Koszty kursu wkalkulowane są w tzw. opłatę wpisowego do Klubu, którą każdy wpłaca podczas wstępowania do naszego stowarzyszenia. Nie wpłacamy żadnej dodatkowej opłaty za kurs. Obecność na zajęciach jest potwierdzeniem udziału w kursie.

W trakcie stażu przed egzaminem (w dowolne dni kiedy czynna jest strzelnica) każdy uczestnik kursu powinien zaliczyć sprawdziany strzeleckie pod nadzorem instruktora. Na sprawdziany przysługuje 50 szt. amunicji kal. 5,6 mm oraz 10 szt. 12/76.

 

Więcej »

KURS NA PATENT STRZELECKI - zmiana TERMINU

W dniu rozpoczęcia kursu na PATENT STRZELECKI - zajęcia teoretyczne tj. 1 i 2 maja

należy złożyć oświadczenie o stanie zdrowia (POBIERZ OŚWIADCZENIE). Osoby, które nie mogą uczestniczyć w zajęciach teoretycznych pierwszego lub drugiego dnia kursu w formie stacjonarnej proszone są o zgłoszenie tego na adres e-mail: biuro@obronca.org - materiały szkoleniowe danego dnia przesłane będą na zwrotny adres e-mail.

Warunki uczestnictwa w egzaminie: ukończone 18 lat; minimum 3-miesięczny staż w Klubie; ukończony kurs na patent strzelecki; wypełnienie wniosku na patent strzeleckiego, który następnie należy dostarczyć do biura Klubu macierzystego w celu podpisu przez Kierownika (wniosek należy dostarczyć do Klubu na min. 1 dzień przed egzaminem - dotyczy członków OBROŃCA Troszyn); zdobycie orzeczenia lekarza medycyny sportowej na wniosku o patent strzelecki (lekarz będzie obecny podczas egzaminu 9 maja 2021 r.)

Zapisy na egzamin na PATENT STRZELECKI są możliwe wyłącznie poprzez portal informatyczny PZSS. Instrukcja PZSS

Logowanie do systemu PZSS: portal.pzss.org.pl 

W razie problemów z logowaniem prosimy o kontakt: biuro@obronca.org lub sms: 602219227

Więcej »

STRZELNICA od 12.02.2021 - warunkowe poluzowanie obostrzeń

Od 12 lutego w reżimie sanitarnym dostępna jest strzelnica również dla gości.

- środy i czwartki od 17 do 21

- soboty i niedziele 10 do 18

UWAGA ! przypominamy o zabraniu własnych środków ochrony osobistej: ochronniki słuchu i wzroku, maseczki i rękawiczki. Klubowe środki ochrony słuchu będą na ten czas niedostępne do użytku.

Więcej »