Aktualności

2019-07-28 Zawody strzeleckie z broni historycznej p.n.: "Chwała Bohaterom Warszawy"

W celu upamiętnienia wydarzeń 1 sierpnia 1944 roku corocznie organizujemy otwarte zawody strzeleckie z broni historycznej p.n.: "Chwała Bohaterom Warszawy".

28 lipca (niedziela) od godz. 9,30 do 15 przeprowadzimy zawody w formie dynamicznej tzw. "Trójbój" - karabin centralnego zapłonu (repetier), pistolet centralny zapłonu (PM), pistolet centralny zapłon. Regulamin zawodów w zakładce "Zawody".

W zawodach mogą wziąć udział strzelcy (sportowcy, rekonstruktorzy i kolekcjonerzy broni itd.) posiadający własną albo użyczoną broń spełniającą warunki regulaminowe, a także wszyscy chętni znający przepisy i zasady bezpiecznego posługiwania się bronią historyczną oraz regulamin strzelnicy.

Podczas zawodów strzeleckich z broni historycznej p.n.: "Chwała Bohaterom Warszawy" członkowie Zespołu Kolekcjonerów broni i militariów mogą prezentować swoje kolekcje i zbiory lub wystawy tematyczne.

Więcej »

SPRAWOZDANIE FINANSOWE I MERYTORYCZNE ZA 2018 rok

Każda organizacja, w tym także organizacja mająca status OPP, ma obowiązek sporządzenia i zatwierdzenia rocznego sprawozdania finansowego. Organizacje pożytku publicznego dodatkowo mają także obowiązek sporządzenia rocznego sprawozdania merytorycznego.

Po zatwierdzeniu sprawozdania finansowego OPP mają obowiązek opublikować (zamieścić) sprawozdanie merytoryczne i zatwierdzone sprawozdanie finansowe w internetowej bazie sprawozdań prowadzonej przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.

Zapoznaj się ze sprawozdaniem finansowym i merytorycznym KSS "OBROŃCA" Troszyn. Otwórz poniższy link i wpisz KRS: 0000122834

https://sprawozdaniaopp.niw.gov.pl/

Więcej »

2019-07-11 Czwartkowe zawody strzeleckie - dynamiczne

Zapraszamy na czwartkowe zawody strzeleckie - dynamiczne od godz. 17,30 do 21,30. Konkurencja: karabin, strzelba gładkolufowa. Regulamin zawodów w zakładce "Zawody".

Więcej »

Jubileuszowe X Zawody strzeleckie z pistoletu bojowego o Puchar Komendanta WKU w Wyszkowie oraz Starosty Powiatu Wyszkowskiego

14 czerwca przeprowadziliśmy zawody strzeleckie o Puchar Komendanta WKU w Wyszkowie oraz Starosty Powiatu Wyszkowskiego. Tym razem nie w Troszynie lecz w  strzelnicy Ministerstwa Sprawiedliwości znajdującej się na terenie Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Popowie. Pełna informacja, wyniki oraz zdjęcia z zawodów na stronie internetowej Powiatu Wyszkowskiego: LINK

Więcej »

2019-06-23 Zawody otwarte "POWITANIE LATA"

Zapraszamy na zawody strzeleckie w dniu 23 czerwca (niedziela) od godz. 10 do 15. Konkurencje: Psp10z15, Pcz10z15, Ksp10 (przeziernikowe przyrządy celownicze) i Kcz10z15. Zapisy w dniu zawodów od godz. 9,30. Szczegółowy regulamin zawodów w zakładce "Zawody"

Więcej »

NASZE SUKCESY w XIII Międzynarodowym Wieloboju Strzeleckim o Puchar Ministra Obrony Narodowej

W dniach 24-26 maja br. na strzelnicach 1 WBPanc w Rembertowie i Wesołej odbył się XIII Międzynarodowy Wielobój Strzelecki o Puchar Ministra Obrony Narodowej w którym brało udział 63 zespoły czteroosobowe drużyny, również z państw NATO (w tym US ARMY). Nasza drużyna zajęła 1 miejsce w klasyfikacji generalnej.

- 1 miejsce drużynowo OPEN

- 1 miejsce drużynowo pistolet VIS

- 1 miejsce drużynowo pistolet BRS

- 1 miejsce drużynowo pistolet GLOCK

- 1 miejsce drużynowo Karabinek BZ ( w komunikacie S&W ale strzelanie było z Radom Sport 22LR)

- 1 miejsce indywidualnie OPEN - Wojtek Sokołowski

- 1 miejsce indywidualnie pistolet VIS - Wojtek Sokołowski

- 2 miejsce indywidualnie pistolet GLOCK - Wojtek Sokołowski

- 3 miejsce indywidualnie pistolet BRS - Sławek Wiśniewski

Relacja w magazynie Polska Zbrojna: http://www.polska-zbrojna.pl

Więcej »

2019-06-13 Czwartkowe zawody strzeleckie - pistolet dynamiczny

Zapraszamy na czwartkowe zawody strzeleckie - dynamiczne. Konkurencja: pistolet centralnego zapłonu. Regulamin zawodów w zakładce "Zawody".

Więcej »