Aktualności

2021-06-10 Czwartkowe zawody strzeleckie - dynamiczne

Zapraszamy na czwartkowe zawody strzeleckie - dynamiczne (Pcz15+strzelba-5) oraz (Kcz15) - 10 czerwca (czwartek) od godz. 17,30 do 21,30. W pierwszej konkurencji wykupienie metryczki i start zalicza dwa osobostarty (pistolet i strzelba). Regulamin zawodów w zakładce "Zawody". Jednocześnie zachęcamy do udziału w treningach strzelań dynamicznych, które prowadzone są w każdy wtorek od godz. 18 do 22.

UWAGA: prawo startu w zawodach mają zawodnicy posiadający licencję zawodniczą PZSS na 2021 rok oraz osoby posiadające legitymację osoby dopuszczonej do posiadania broni palnej albo osoby posiadające patent strzelecki (po okazaniu)

Więcej »

2021-06-01 Otwarte zawody strzeleckie z okazji Dnia Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka Klub Strzelectwa Sportowego "OBROŃCA" serdecznie zaprasza 1 czerwca (wtorek) w godz. 9.30-14.30 na zawody strzeleckie dla dzieci i młodzieży z karabinka sportowego. W zawodach mogą wziąć udział dzieci od 10 roku życia i młodzież do 18 roku. Miejsce: Strzelnica w Troszynie przy ul. Słowackiego 3. Zapisy: w dniu zawodów. Broń i amunicję zapewnia organizator zawodów. Regulamin zawodów w zakładce "Zawody".

Więcej »

2021-05-30 Dwudniowe otwarte zawody strzeleckie

Zapraszamy na dwudniowe otwarte zawody strzeleckie w dniach 29 i 30 maja od godz. 9,30 do 15,00. W dowolnym terminie (sobota lub niedziela) można wykonać wszystkie konkurencje pistoletowe, karabinowe oraz strzelba gładkolufowa. Więcej w regulaminie zawodów - zakładka "Zawody".

UWAGA ! przypominamy o zabraniu własnych środków ochrony osobistej: ochronniki słuchu i wzroku, maseczki. Klubowe środki ochrony słuchu będą na ten czas niedostępne do użytku.

Więcej »

UWAGA ! - DOBRE WIADOMOŚCI

Od 1 maja możliwe jest uprawianie sportu w obiektach sportowych krytych i na basenach - przy zachowaniu max. 50% obłożenia obiektu.

Od 29 maja otwarta strzelnica dla wszystkich. Obowiązywać będzie limit osób - max. 1 osoba na 15 m2 (czyli w pomieszczeniach strzelnicy będzie mogło przebywać max. 20 osób)

UWAGA: w dalszym ciągu obowiązują zasady DDM. Ponadto przypominamy o zabraniu własnych środków ochrony osobistej: ochronniki słuchu i wzroku, maseczki.

Więcej »

Przekaż do naszego Klubu 1% podatku należnego Urzędowi Skarbowemu

KRS: 0000122834

Klub posiada status Organizacji Pożytku Publicznego. Wesprzyj działalność KSS "OBROŃCA" przekazując 1 % swojego podatku w rocznym rozliczeniu PIT. Środki finansowe pozyskane z 1% przeznaczamy na nieodpłatną działalność statutową skierowaną do młodzieży i inne przedsięwzięcia ze sfery pożytku publicznego np.: zawody powszechne "10 strzałów ku chwale Ojczyzny", zawody strzeleckie z okazji Dnia Dziecka, strzelania i zawody harcerzy oraz Związków strzeleckich "STRZELEC", zawody darczyńców 29 Finału WOŚP, współorganizacja projektu dla Pań p.n.: "Bądź Bezpieczna" itd.

Więcej »

2021-05-13 Czwartkowe zawody strzeleckie - dynamiczne

Zapraszamy na czwartkowe zawody strzeleckie - dynamiczne p.n.: ,,Track Planning" (karabin-pistolet 25; pistolet 25) - 13 maja (czwartek) od godz. 17,30 do 21,30. Regulamin zawodów w zakładce "Zawody". Jednocześnie zachęcamy do udziału w treningach strzelań dynamicznych, które prowadzone są w każdy wtorek od godz. 18 do 22.

UWAGA: prawo startu w zawodach mają zawodnicy posiadający licencję zawodniczą PZSS na 2021 rok oraz osoby posiadające legitymację osoby dopuszczonej do posiadania broni palnej albo osoby posiadające patent strzelecki (po okazaniu)

Więcej »

25-04-2021 Otwarte zawody strzeleckie

Zapraszamy na otwarte zawody strzeleckie na strzelnicy "LEŚNY FRONT" w miejscowości Ludwinowo 3, gmina Goworowo 25 kwietnia od godz. 10 do 15. Konkurencje: Psp10 z 15; Pcz10 z 15; Ksp10 z 15 i Kcz10 z 15. Szczegółowy regulamin zawodów w zakładce "Zawody".

WAŻNE: Klub nie zabezpiecza broni i amunicji.

UWAGA ! przypominamy o zabraniu własnych środków ochrony osobistej: ochronniki słuchu i wzroku, maseczki i rękawiczki. Klubowe środki ochrony słuchu będą na ten czas niedostępne do użytku.

Więcej »