Aktualności

Dzień Dobry

Jako kierownik zespołu kolekcjonerów, funkcjonującego w ramach naszego klubu, zapraszam do współpracy . Prośbę tą kieruję głównie do członków zespołu, ale również do innych osób zainteresowanych militariami, historią i wszelkimi innymi tematami związanymi z działalnością klubu. Biorąc pod uwagę ilość członków, poświęcenie raz w roku kilku/kilkunastu godzin przez każdego, pozwoli nam bez problemu zrealizować plany jak również wiele innych inicjatyw, które przy takim zaangażowaniu na pewno się pojawią.

Członków zespołu posiadających kolekcje broni, militariów, proszę o informację na maila o charakterze i zawartości kolekcji. Chętnych do zaprezentowania swoich zbiorów proszę kontakt. Ciekawą formą która uatrakcyjnia wystawy jest relacja z wydarzeń w których byliście uczestnikami lub widzami. Może to być np. prezentacja zdjęć, filmów z wystaw, rekonstrukcji historycznych lub wyjazdów i zwiedzania miejsc i obiektów historycznych. Informacje o które proszę ułatwią planowanie wystaw oraz innych wydarzeń związanych z naszą działalnością.   

Potrzebujemy również chętnych do pomocy w przygotowaniu materiałów do strony internetowej klubu. Planujemy uruchomić dział poświęcony historii, pasji jaką jest kolekcjonowanie militariów, nie tylko przedmiotów, ale również informacji i wiedzy. Nie określam w tej chwili tematyki, liczę na Wasze propozycje.

Liczę na Wasz aktywny udział. Przede wszystkim jednak, liczę na nowe pomysły i zaangażowanie w działalność zespołu kolekcjonerów.

Pozdrawiam,

Hubert Gołębiewski


Powrót