Dynamiczne

2019-12-17 TRENING - KARABIN PRAKTYCZNY

Zapraszamy wszystkich członków Klubu na trening karabinowy, który odbędzie się 17 grudnia 2019 r. w ramach treningu otwartego Sekcji Strzelań Dynamicznych (w godz. 18 - 22).

Trening będzie miał charakter warsztatowy, dlatego zachęcamy do udziału zarówno osoby początkujące, które będą miały okazję poznać zasady oraz techniki bezpiecznej i dynamicznej obsługi karabinu, jak i osoby, które chciałyby przetestować posiadaną wiedzę oraz utrwalić dobre praktyki.

Oprócz broni, amunicji (ok. 150-200 szt.), ochronników słuchu i wzroku, warto zabrać ze sobą m.in. kilka magazynków, pasy bojowe lub dynamiczne i uprząż do karabinu. Nie są one natomiast konieczne do uczestnictwa w treningu. Jeżeli są wśród Was zainteresowane osoby, które nie posiadają karabinu, istnieje możliwość rezerwacji sprzętu klubowego (ilość jest ograniczona, więc zachęcamy do szybkiego podjęcia decyzji).

Udział w treningu jest bezpłatny.

Więcej »

Czołem!

W najbliższy wtorek (16.04) odbędzie się egzaminem wewnętrzny dla osób zainteresowanych wstąpieniem do grona członków Sekcji. Zgodnie z harmonogramem o godz. 18 rozpocznie się trening otwarty, który będzie miał na celu przygotowanie osób zainteresowanych do podejścia do egzaminu, którego początek planowany jest ok. 22. W zakładce "Dokumenty" znajduje się zarządzenie w sprawie sposobu ustalenia organizacji i przebiegu egzaminu wewnętrznego.

Pozdrawiam: Jakub Wawrzyszczak - Kierownik Sekcji

Więcej »

Czołem! 

Podczas najbliższego treningu we wtorek 9.04 zajmiemy się doskonaleniem naszych umiejętności w posługiwaniu się bronią długą. Tematem przewodnim będzie karabin bojowy, dlatego warto zabrać ze sobą, oprócz karabinu, także pas nośny, 2 lub więcej magazynków oraz ładownice. Powyższe oporządzenie nie jest konieczne dla uczestnictwa w treningu, natomiast z pewnością umożliwi wykonywanie większej gamy ćwiczeń. 

Pozdrawiam: Jakub Wawrzyszczak - Kierownik Sekcji

Więcej »

W najbliższą sobotę (23.03) odbędzie się trening otwarty połączony z egzaminem wewnętrznym. Trening rozpocznie się po 18 i będzie miał na celu przygotowanie osób zainteresowanych do podejścia do egzaminu, którego początek planowany jest na 20. Każdy, kto chce zostać członkiem Sekcji, musi z pozytywnym wynikiem zaliczyć egzamin. Poniżej znajduje się zarządzenie, z którego możecie uzyskać informacje na temat sposobu organizacji i przebiegu egzaminu wewnętrznego. Egzamin wewnętrzny - ZASADY

Więcej »

SEKCJA STRZELAŃ DYNAMICZNYCH

Sekcja Strzelań Dynamicznych działa na podstawie § 9 Statutu Klubu Strzelectwa Sportowego "OBROŃCA" w Troszynie.

Kierownik Sekcji: Jakub WAWRZYSZCZAK

Zastępcy Kierownika: Sławomir BALAS, Krzysztof OPĘCHOWSKI

e-mail: sekcja@obronca.org

Więcej »

Czołem!

Witam wszystkich członków Klubu! Pragnę poinformować Was, że rozwijamy projekt upowszechniania strzelectwa dynamicznego i ruszamy z nową odsłoną naszych dotychczasowych spotkań w ramach Sekcji Strzelań Dynamicznych.

Wszystkich członków Klubu zapraszamy do udziału w treningach otwartych, które odbywają się w każdy wtorek w godz. 18-22. Ze względu na charakter treningu osoby zainteresowane prosimy o przybycie na godz. 18. Dla osób nieposiadających własnej broni lub odpowiednich akcesoriów, Sekcja przygotowała wyposażenie w postaci klubowych zestawów, z których będzie można korzystać podczas treningów.

Ponadto, dla członków Sekcji przewidziane są treningi zamknięte i inne wydarzenia o tematyce oraz terminach ustalanych indywidualnie. Natomiast w ramach samodoskonalenia i zdobywania nowych doświadczeń już teraz, chcielibyśmy zaprosić Was do wspólnego reprezentowania naszego Klubu podczas zewnętrznych zawodach dynamicznych.

Wszystkich strzelców zachęcamy również do wzięcia udziału w klubowych czwartkowych zawodach strzeleckich, które są organizowane przez Sekcję. Zgodnie z duchem dynamicznych zawodów gwarantujemy niepowtarzalne i niekonwencjonalne tory, stworzone po to, abyście mogli jeszcze głębiej czerpać z pokładów radości ze strzelania.

Osoby przychodzące na treningi otwarte będą mogły zapoznać się z nowymi rodzajami strzelania oraz odpowiednimi zasadami bezpieczeństwa. Punktem wyjścia podczas treningów będzie pistolet dynamiczny. Jednak, nie chcąc ograniczać się tylko do niego, będziemy organizować także treningi karabinowe, strzelbowe i mieszane. Jesteśmy otwarci na nowe i kreatywne propozycje oraz chęć pomocy przy organizacji wydarzeń.

             Na portalu Facebook znajdziecie informacje dotyczące wydarzeń przeznaczonych dla wszystkich członków Klubu i relacje z najciekawszych fragmentów spotkań Sekcji. Zapraszamy do polubienia strony i śledzenia jej na bieżąco.

Wszystkich członków Sekcji zainteresowanych wymianą pomysłów, poszukujących ciekawych tematów i odpowiedzi na nurtujące pytania zapraszamy do grupy na Facebook, która pełni rolę forum dyskusyjnego Sekcji. Jest to przestrzeń, w której będziemy wspólnie planować przyszłe wydarzenia i rozwiewać wszystkie wątpliwości dotyczące Sekcji i strzelectwa dynamicznego.

 Pozdrawiam: Jakub Wawrzyszczak - Kierownik Sekcji Strzelań Dynamicznych

Link na Facebook

Więcej »