https://www.traditionrolex.com/8

Dynamiczne - Klub Strzelectwa Sportowego "Obrońca"

Dynamiczne

SEKCJA STRZELAŃ DYNAMICZNYCH

Sekcja Strzelań Dynamicznych działa na podstawie § 9 Statutu Klubu Strzelectwa Sportowego "OBROŃCA" w Troszynie.

Kierownik Sekcji: Jakub WAWRZYSZCZAK

Zastępcy Kierownika: Sławomir BALAS, Krzysztof OPĘCHOWSKI, Przemysław WASILEWSKI

e-mail: sekcja@obronca.org

Więcej »

Czołem!

Witam wszystkich członków Klubu! Pragnę poinformować Was, że rozwijamy projekt upowszechniania strzelectwa dynamicznego i ruszamy z nową odsłoną naszych dotychczasowych spotkań w ramach Sekcji Strzelań Dynamicznych.

Wszystkich członków Klubu zapraszamy do udziału w treningach otwartych, które odbywają się w każdy wtorek w godz. 18-22. Ze względu na charakter treningu osoby zainteresowane prosimy o przybycie na godz. 18. Dla osób nieposiadających własnej broni lub odpowiednich akcesoriów, Sekcja przygotowała wyposażenie w postaci klubowych zestawów, z których będzie można korzystać podczas treningów.

Ponadto, dla członków Sekcji przewidziane są treningi zamknięte i inne wydarzenia o tematyce oraz terminach ustalanych indywidualnie. Natomiast w ramach samodoskonalenia i zdobywania nowych doświadczeń już teraz, chcielibyśmy zaprosić Was do wspólnego reprezentowania naszego Klubu podczas zewnętrznych zawodach dynamicznych.

Wszystkich strzelców zachęcamy również do wzięcia udziału w klubowych czwartkowych zawodach strzeleckich, które są organizowane przez Sekcję. Zgodnie z duchem dynamicznych zawodów gwarantujemy niepowtarzalne i niekonwencjonalne tory, stworzone po to, abyście mogli jeszcze głębiej czerpać z pokładów radości ze strzelania.

Osoby przychodzące na treningi otwarte będą mogły zapoznać się z nowymi rodzajami strzelania oraz odpowiednimi zasadami bezpieczeństwa. Punktem wyjścia podczas treningów będzie pistolet dynamiczny. Jednak, nie chcąc ograniczać się tylko do niego, będziemy organizować także treningi karabinowe, strzelbowe i mieszane. Jesteśmy otwarci na nowe i kreatywne propozycje oraz chęć pomocy przy organizacji wydarzeń.

             Na portalu Facebook znajdziecie informacje dotyczące wydarzeń przeznaczonych dla wszystkich członków Klubu i relacje z najciekawszych fragmentów spotkań Sekcji. Zapraszamy do polubienia strony i śledzenia jej na bieżąco.

Wszystkich członków Sekcji zainteresowanych wymianą pomysłów, poszukujących ciekawych tematów i odpowiedzi na nurtujące pytania zapraszamy do grupy na Facebook, która pełni rolę forum dyskusyjnego Sekcji. Jest to przestrzeń, w której będziemy wspólnie planować przyszłe wydarzenia i rozwiewać wszystkie wątpliwości dotyczące Sekcji i strzelectwa dynamicznego.

 Pozdrawiam: Jakub Wawrzyszczak - Kierownik Sekcji Strzelań Dynamicznych

Link na Facebook

Więcej »

https://www.traditionrolex.com/8