Aktualności

W dniach 29.09 do 01.10.2017 w Bydgoszczy odbyły się zawody Finału Pucharu Polski - open. Nasz zawodnik (Wiceprezes Klubu) Hubert GOŁĘBIEWSKI w konkurencji: pistolet centralnego zapłonu 30 strzałów zajął 3 miejsce. Gratulujemy !

Więcej »

24 września na strzelnicy w Rembertowie zostały rozegrane Mistrzostwa Mazowsza oraz Zawody o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego dofinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

W konkurencji: Trap 25 nasz zawodnik Paweł MOLENDA zajął 3 miejsce. Gratulujemy !

Więcej »

Stowarzyszenie na rzecz Obrony Terytorialnej Legia Nadnarwiańska przy wsparciu naszego stowarzyszenia organizuje projekt "Legionista w boju".

III etap przeprowadzony będzie  w dniu 7 października (sobota) w godz. 8,00 do 16,00 na strzelnicy PZŁ - Stepna Michałki (gmina Olszewo Borki). Nasi instruktorzy przeprowadzą strzelanie z karabinu 7,62 mm kbk AK na odległość 100 m oraz strzelanie z pistoletu kal. 9 mm CZ-75 na odległość 25 m. Udział w projekcie jest nieodpłatny. KSS "OBROŃCA" w Troszynie może wystawić 5-cio osobową reprezentację zawodników. Zapisy do zespołu należy składać na tel.: 602-219-227

Więcej »

Dom Aukcyjny AUKCJEBRONI.PL zaprasza do udziału w pierwszej w Polsce, profesjonalnej Aukcji Broni, która odbędzie się 30.09.2017 roku w godzinach. 10.00-14.00 w hotelu AIRPORT HOTEL OKĘCIE**** Ul. 17 Stycznia 24 w Warszawie. Więcej: http://aukcjebroni.hibid.com

Trzy karnety wejściowe gratis dla KSS "OBROŃCA" Troszyn. Chętni proszeni o kontakt z Eugeniuszem Gorczycą - prezesem

Więcej »

Wojskowa Komenda Uzupełnień przy współudziale naszego Klubu organizuje III zawody strzeleckie Żołnierzy Rezerwy i Przyjaciół Wojska o puchar Wojskowego Komendanta Uzupełnień w Ostrołęce, które przeprowadzone będą 23 września (sobota) na strzelnicy w Kadzidle przy ul. Słonecznej 2. Konkurencja pistolet centralnego zapłonu (CZ-75) 3 strzały próbne i 10 ocenianych. Więcej informacji w regulaminie zawodów i na stronie internetowej: http://ostroleka.wku.wp.mil.pl

Do udziału zaproszeni są w szczególności żołnierze rezerwy oraz członkowie związków i stowarzyszeń proobronnych z terenu działania WKU w Ostrołęce. Start w zawodach nieodpłatny. Organizatorzy zawodów zapewniają bezpłatny poczęstunek /grochówka/ oraz kawę i herbatę.

Zgłoszenie do udziału w zawodach należy dokonać telefonicznie do dnia 15 września 2017 r. na numer telefonu: 600-888-047

Więcej »

W dniach 9 i 10 września w czasie od godz. 10 do 15 przeprowadzimy zawody strzeleckie p.n. "Turniej Kurpiowski". Konkurencje pistoletowe w sobotę. Natomiast konkurencje karabinowe i strzelba gładkolufowa w niedzielę. Zgłoszenia i rejestracja do zawodów od godz. 9,30 do 14,00.

Zawody zaliczane do PUCHARU PREZESA 2017. Więcej w regulaminie zawodów w zakładce "Zawody"

Zapraszamy.

Więcej »

13 sierpnia (niedziela) na strzelnicy w Kadzidle przeprowadziliśmy otwarte zawody strzeleckie "10 strzałów ku chwale Ojczyzny". W zawodach udział wzięło 167 zawodników. Najmłodszy zawodnik Henio Gustaw Ćwierzyński ma zaledwie 4 lata i uplasował się na 133 pozycji z wynikiem 10 punktów. Wszyscy zawodnicy bez względu na uzyskany wynik otrzymali pamiątkowe dyplomy za spełnienie czynu obywatelskiego poprzez oddanie 10 strzałów ku chwale Ojczyzny. Za miejsca od 1 do 5 puchary wręczył Artur Romanik - Dyrektor Wydziału Zarządzania Kryzysowego, Audytu i Kontroli Powiatu Ostrołęckiego i Eugeniusz Gorczyca - Prezes Klubu.  Nagrody ufundowali: Starosta Ostrołęcki oraz Firma "AMENOS" Pruszków. Zawodnicy, którzy uzyskali minimum 70 punktów otrzymują "SREBRNĄ" odznakę strzelecką a minimum 60 punktów "BRĄZOWĄ" odznakę strzelecką. Odznaki wraz z legitymacjami można odebrać w siedzibie Klubu w dniach kiedy jest czynna strzelnica.

Informacja w lokalnych mediach:

eostrołeka

radiooko.pl

Więcej »