https://www.traditionrolex.com/8

Aktualności - Klub Strzelectwa Sportowego "Obrońca"

Aktualności

W dniu 25 marca (sobota) od godz. 8,00 na strzelnicy myśliwskiej PZŁ Stepna Michałki odbyła się impreza p.n.: LEGIONISTA W BOJU". Organizatorem imprezy było Stowarzyszenie na rzecz Obrony Terytorialnej "Legia Nadnarwiańska". Instruktorzy z KSS "OBROŃCA" w Troszynie przeprowadzili strzelania z broni krótkiej GLOCK-17 kal. 9 mm PA (odległość 25 m) i broni długiej kbk AK kal. 7,62 mm (odległość 100 m). Informacja o tej imprezie jest już na stronie internetowej Polski Zbrojnej. Tu KLIKNIJ 

Więcej »

4 marca 2017 roku przeprowadziliśmy Turniej Rewolwerowy z okazji Dnia Kobiet. Nagrodę specjalną zdobyła para: Justyna BZYMEK i Artur POPIOŁEK uzyskując wynik 163 punkty. Szczegóły w regulaminie zawodów.

Więcej »

16.02.2017 r. Polski Związek Strzelectwa Sportowego przysłał licencje zawodników złożone we wniosku z grudnia 2016 roku. Zapraszamy do odbioru osobiście w siedzibie Klubu.

Więcej »

Uprzejmie informujemy, że strzelnica KSS "Obrońca" w Troszynie będzie nieczynna w dniach 31 grudnia 2016 r. oraz 1 stycznia 2017 r.

Za utrudnienia przepraszamy.

Więcej »

Puchar Prezesa - Finał - 10 i 11 grudnia

Konkurencje karabinowe i strzelba gładkolufowa 10 grudnia (sobota) od godz. 10 do 15 Konkurencje pistoletowe 11 grudnia (niedziela) od godz. 10 do 15.. Rejestracja w dniu zawodów od godz. 9.30 do 14.00.

Do finału zakwalifikowali się:

Psp10 - Saracen Przemysław, Zaorski Hubert, Wawrzyszczak Jakub.

Pcz10 - Saracen Przemysław, Wawrzyszczak Jakub, Janowicz Zenon, Zaorski Hubert.

Ksp10 - Ziarno Przemysław, Jabłoński Janusz, Wawrzyszczak Jakub.

Kcz10 - Zaorski Hubert, Wawrzyszczak Jakub, Łukasiak Marek, Ziarno Przemysław, Szczubełek Mariusz, Janowicz Wojciech.

SP5 - Żebrowski Zbigniew, Ziarno Przemysław, Zaorski Hubert, Łukasiak Marek, Wawrzyszczak Jakub, Janowicz Wojciech, Dawid Andrzej.

UWAGA: w zawodach mogą brać udział wszyscy chętni a w szczególności zawodnicy, którym brakuje tzw. osobostartów do przedłużenia licencji zawodniczej na 2017 rok.

Więcej »

https://www.traditionrolex.com/8

https://www.traditionrolex.com/8