https://www.traditionrolex.com/8

Aktualności - Klub Strzelectwa Sportowego "Obrońca"

Aktualności

Uprawnienia prowadzącego strzelanie są uprawnieniami określonymi w odrębnych przepisach do prowadzenia szkoleń o charakterze strzeleckim.

Komenda Główna Policji przeprowadziła bardzo racjonalnie prawniczo rozumowanie, w efekcie którego Komenda Główna Policji uznała, że uprawnienia prowadzącego strzelanie są uprawnieniami określonymi w odrębnych przepisach do prowadzenia szkoleń o charakterze strzeleckim. Więcej na LINK

Więcej »

Zarząd Klubu podjął uchwałę o obniżeniu opłat treningowych w cenniku dla członków Klubu z amunicji centralnego zapłonu. Patrz: zakładka "Strzelnica"/"Cennik".

Więcej »

Każda organizacja, w tym także organizacja mająca status OPP, ma obowiązek sporządzenia i zatwierdzenia rocznego sprawozdania finansowego. Organizacje pożytku publicznego dodatkowo mają także obowiązek sporządzenia rocznego sprawozdania merytorycznego.

Po zatwierdzeniu sprawozdania finansowego OPP mają obowiązek opublikować (zamieścić) sprawozdanie merytoryczne i zatwierdzone sprawozdanie finansowe w internetowej bazie sprawozdań prowadzonej przez MPiPS.

Zapoznaj się ze sprawozdaniem finansowym i merytorycznym KSS "OBROŃCA" Troszyn. Otwórz poniższy link i wpisz KRS: 0000122834

http://sprawozdaniaopp.mpips.gov.pl/

 

Więcej »

Zapraszamy na zawody otwarte "Puchar 30/30 w dniu 17 czerwca b.r. od godziny 9,00 do 15,45. Konkurencje Pistolet sportowy 30 i Pistolet centralnego zapłonu 30. Strzelenie z jednej ręki. Zapisy na zmiany zgodnie z regulaminem dostępnym w zakładce "Zawody".

Więcej »

Stowarzyszenie na rzecz Obrony Terytorialnej Legia Nadnarwiańska przy wsparciu naszego stowarzyszenia organizuje projekt "Legionista w boju".

II etap przeprowadzono w dniu 10 czerwca (sobota) w godz. 8,00 do 16,00 na strzelnicy PZŁ - Stepna Michałki (gmina Olszewo Borki). Nasi instruktorzy przeprowadzili strzelanie z karabinu 7,62 mm kbk AK na odległość 100 m oraz strzelanie z pistoletu kal. 9 mm GLOCK-17 na odległość 25 m. Udział w projekcie był nieodpłatny. Klub ma status Organizacji pożytku Publicznego. W związku z tym koszty poniesione przez KSS "OBROŃCA" pokryto z wpłat 1% podatku należnego Urzędowi Skarbowemu.

Więcej na:

www.info-ostrolęka.pl

WKU Ostrołęka

Więcej »

Zapraszamy na otwarte zawody strzeleckie: TURNIEJ WOLNOŚCI, które przeprowadzimy w dniu 3 czerwca b.r. w sobotę. Zawody dynamiczne. Start w zawodach zalicza dwie konkurencje(pistolet, karabin). Zgłoszenia i rejestracja zawodników w dniu zawodów od godz. 9,30 do 14,00. Szczegółowy regulamin w zakładce "Zawody".

Jednocześnie przypominamy o uregulowaniu składki członkowskiej za 2017 rok.

Eugeniusz Stanisław GORCZYCA - prezes

Więcej »

Nasz zawodnik Hubert Gołębiewski w konkurencji pistolet centralnego zapłonu 30 strzałów - część dokładna podczas zawodów II rundy Pucharu Polski OPEN w Tarnowie w dniach 19 - 21 maja 2017 roku zajął 3 miejsce. Gratulujemy !!!

Więcej »

https://www.traditionrolex.com/8

https://www.traditionrolex.com/8