Aktualności

Zapraszamy na czwartkowe zawody strzeleckie - dynamiczne p.n. "WOJNA RODZIN" - 12 listopada(czwartek) od godz. 17,30 do 21,30. Konkurencje: Karabin - Strzelba. Regulamin zawodów w zakładce "Zawody". Jednocześnie zachęcamy do udziału w treningach strzelań dynamicznych, które prowadzone są w każdy wtorek od godz. 18 do 22. REGULAMIN ZAWODÓW

Więcej »

ODWOŁANE WALNE SPROWOZDAWCZO - WYBORCZE ZEBRANIE KLUBU

W dniu 20 października 2020 roku Zarząd Klubu zdecydował o odwołaniu Walnego Sprawozdawczo - Wyborczego Zebrania Członków Klubu, które planowane było na 25 października. Kolejny termin Zebrania Członków Klubu zostanie ogłoszony na dzień przypadający w okresie do 60 dnia po odwołaniu stanu zagrożenia epidemicznego lub stanu epidemii. Po podjęciu decyzji przez Zarząd Klubu o zwołaniu Zebrania, stosowne zawiadomienie zostanie ogłoszone.

Więcej »

2020-08-02 STRZELNICA CZYNNA RÓWNIEŻ W CZWARTKI

Od sierpnia b.r. strzelnica czynna również w czwartki od godz. 18 do 22 dla wszystkich. Zapraszamy

Więcej »

Otwarte zawody strzeleckie pod patronatem Starosty Ostrołęckiego  - 16 i 17 października 2020 r.

Zapraszamy do udziału i rywalizacji w Otwartych zawodach strzeleckich pod patronatem Starosty Ostrołęckiego w dniach 16 i 17 października.

W piątek od godz. 13 do 18 na strzelnicy w Kadzidle przy ul. Słonecznej 2 konkurencja karabin sportowy - Ksp10 (5 strzałów próbnych i 10 ocenianych). W sobotę w Troszynie konkurencje pistoletowe Psp10, Pcz10 i STRZELBA DOWOLNA-5 od godz. 10 do 15.

Osoby bez licencji zawodniczej w konkurencji karabinowej  będą klasyfikowani wg wyniku. Natomiast w konkurencjach pistoletowych i strzelba dowolna poza konkursem.

Nagrody za miejsca od 1 do 3 ufundował Starosta Ostrołęcki.

Więcej informacji w regulaminie zawodów w zakładce "Zawody"/"Regulaminy".

Więcej »

2020-10-25 ZAWIADOMIENIE o Walnym Sprawozdawczo - Wyborczym Zebraniu Członków Klubu

Na podstawie § 18 pkt 1 ppkt 16 Statutu Klubu Zarząd KSS "OBROŃCA" w Troszynie zwołuje na dzień 25 października o godzinie 11,00 Walne Sprawozdawczo - Wyborcze Zebranie Członków.

PORZĄDEK OBRAD

REGULAMIN OBRAD 

Więcej »

KURS INSTRUKTORA STRZELECTWA - ODWOŁANY NA CZAS NIEOKREŚLONY

Odwołujemy kurs instruktora strzelectwa na czas nieokreślony. Nowy termin podany będzie po zmniejszeniu zagrożeń spowodowanych drugą falą COVID-19.

Więcej »

KURS INSTRUKTORA STRZELECTWA+KURS PROWADZĄCEGO STRZELANIE

Od 9 do 24 października w systemie weekendowym b.r. w przeprowadzony będzie Kurs INSTRUKTORA STRZELECTWA (sportowy, bojowy) i Kurs PROWADZĄCEGO STRZELANIE. Zapraszamy osoby chcące poszerzyć swoje kwalifikacje w zakresie strzelectwa, ubiegające się o pozwolenie na broń (do celów szkoleniowych, sportowych, kolekcjonerskich i ochrony osobistej). Zapraszamy również żołnierzy Sił Zbrojnych RP, kandydatów ubiegających się w struktury Sił Zbrojnych i innych służb mundurowych.

ORGANIZATOR: Agencja Ochrony Mienia i Osób TARCZA" Sp. z o. o. Sp. K., ul. Jana Kilińskiego 29, 07-410 Ostrołęka - niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego, kształcąca w formie stacjonarnej lub zaocznej. Nr ewidencyjny 166 z dnia 1.10.2018 r. Prezydent Miasta Ostrołęki.

Miejsce szkolenia: Strzelnica KSS "OBROŃCA" w Troszynie przy ul. Słowackiego 3

Szczegółowych informacji udziela: Eugeniusz Gorczyca - prezes Klubu tel.: 602-219-227

Więcej »