Aktualności

Ranking "ZAWODNIK ROKU - 2022"

Zachęcamy do rywalizacji o tytuł "ZAWODNIKA ROKU 2022. Liczą się wszystkie punkty zdobyte we wszystkich zawodach w 2022 roku. Regulamin znajduje się w zakładce "Zawody/Regulaminy" na www.obronca.org Zgodnie z regulaminem Rankingu za uzyskane miejsca 1 do 3 nagrody rzeczowe. Będą również dodatkowe nagrody z tzw. losowania (szczegóły w Regulaminie)

RANKING - WYNIK na dzień 11.12.2022 r.

Więcej »

PUCHAR PREZESA KSS "OBROŃCA" Troszyn

10 i 11 grudnia od godz. 10 do 15 przeprowadzimy ostatnią rundę zawdów "PUCHARU PREZESA - 2022". W zawodach mogą uczestniczyć wszyscy zawodnicy, zwłaszcza ci, którym brakuje jeszcze osobostartów do wznowienia licencji zawodniczej na 2023 rok.

Do FINAŁU, który przeprowaddzony będzie 17 grudnia od godz. 10,00 w konkurencjach: Psp10; Rbz10; Pcz10; Rcz10; Ksp10 i Kcz10 kwalifikuje się i bierze udział tylko pięciu zawodników z najwyższą średnią trzech najlepszych wyników tej samej konkurencji zawodów: "Powitanie Wiosny", "Powitanie Lata", "Turniej Kurpiowski", "Turniej Niepodległości", "Puchar Prezesa".

Po ostatniej rundzie w dniu 11 grudnia opublikujemy listy zawodników zakwalifikowanych do FINAŁU: "PUCHARU PREZESA" oraz Regulamin Finałów.

Więcej »

2022-12-08 Czwartkowe zawody dynamiczne

Wszystkich zainteresowanych strzelectwem zapraszamy na zawody dynamiczne w konkurencji karabin-pistolet, które odbędą się we czwartek w dniu 08.12.2022 r. (od godz. 17:30).

WARUNKIEM uczestnictwa w zawodach jest posiadanie widocznego elementu ubioru o świątecznym charakterze !!! (np. czapka św. Mikołaja, krawat świąteczny).

Po zakończeniu zawodów wszyscy zawodnicy, z pozytywnie zaliczonym przebiegiem, wezmą udział w losowaniu wielu cennych nagród - UWAGA: nagrody zostaną wylosowane tylko wśród obecnych na losowaniu.

NAGRODA GŁÓWNA (losowania) - pistolet PM-63 RAK

W trakcie zawodów zapraszamy na ciepłą grochówkę, ciasto, kawę i herbatę.

Ze strzeleckim pozdrowieniem - Sekcja Strzelań Dynamicznych

Więcej »

2022-12-03 Zawody otwarte "TURNIEJ MIKOŁAJKOWY"

3 i 4 grudnia przeprowadzimy otwarte zawody strzeleckie "TURNIEJ MIKOŁAJKOWY". W sobotę konkurencje karabinowe i strzelba gładkolufowa a w niedzielę pistoletowe i rewolwery. Szczegółowy regulamin w zakładce "Zawody".

Zawody zaliczane do Rankingu "Najlepszy zawodnik 2022 roku".

Więcej »

2022-10-18 INFORMACJA Kolegium Sędziów WMZSS

Kolegium sędziów Warszawsko-Mazowieckiego Związku Strzelectwa Sportowego informuje, że kursy przedłużające licencje sędziowskie wszystkich klas - ze szczególnym uwzględnieniem klas I (pierwszych) i P (państwowych) odbędą się w Warszawie przy ul. Noakowskiego 6.w dniach (termin do wyboru)

5 listopada br.

17 grudnia br.

Kurs poprowadzą sędziowie klasy Międzynarodowej "A" Violetta Kotynia i Patryk Brzeziński w oparciu o najnowsze przepisy i interpretacje ISSF.

Wszelkie informacje na temat kosztów i warunków uczestnictwa uzyskają Państwo pisząc na adres epvshooting@gmail.com

Więcej »

SPRAWOZDANIE FINANSOWE I MERYTORYCZNE KLUBU za 2021 rok

Każda organizacja, w tym także organizacja mająca status OPP, ma obowiązek sporządzenia i zatwierdzenia rocznego sprawozdania finansowego. Organizacje pożytku publicznego dodatkowo mają także obowiązek sporządzenia rocznego sprawozdania merytorycznego.

Po zatwierdzeniu sprawozdania finansowego OPP mają obowiązek opublikować (zamieścić) sprawozdanie merytoryczne i zatwierdzone sprawozdanie finansowe w internetowej bazie sprawozdań prowadzonej przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.

Zapoznaj się ze sprawozdaniem finansowym i merytorycznym KSS "OBROŃCA" Troszyn. Otwórz poniższy link i wpisz KRS: 0000122834

https://sprawozdaniaopp.niw.gov.pl/

Więcej »

KURSY SĘDZIÓW STRZELECTWA SPORTOWEGO I STRZELECTWA DYNAMICZNEGO

Uprzejmie informujemy, że Klub Strzelectwa Sportowego "OBROŃCA" organizuje kurs przygotowawczy kandydatów na sędziów strzelectwa sportowego i dynamicznego klasy trzeciej oraz kurs szkoleniowy sędziów z licencjami sędziowskimi w celu  podwyższenia klasy sędziowskiej na drugą lub przedłużenia ważności licencji klasy III, II. 

Strzelectwa sportowego: 19.11.2022 r. (sobota od godz. 15,00 do 22,00

Strzelectwa dynamicznego: 20.11.2022 r. (niedziela od godz. 11,00 do 21,00)

UWAGA: zgłoszenia przyjmowane są do 10 listopada b.r.;

- sędziowie podnoszący kwalifikacje na drugą klasę mają dostarczyć - wypełnioną kartę pracy sedziego i okazać dotychczasową licencję,

- uczestnicy kursu strzelectwa dynamicznego mają posiadać ze sobą laptop, tablet lub telefon z dostępem do internetu w czasie trwania egzaminu, 

 OFERTA  DEKLARACJA    RODO

Więcej »