Aktualności

KONTYNUACJA DZIAŁALNOŚCI NA STRZELNICY W KADZIDLE

UWAGA !!! od 12 lutego (sobota) kontynuujemy działalnośc w strzelnicy Zespołu Szkół Powiatowych w Kadzidle przy ul. Słonecznej 2.

- środy i czwartki od 17 do 21 oraz soboty i niedziele o 10 do 18. Wtorkowe treningi Sekcji Strzelań Dynamicznych wznawiamy od 22 lutego we wtorki od godz. 18 do 22 przy każdorazowym spełnieniu warunku obecności trenera oraz conajmniej 8 zawodników.

Wstępne uzgodnienia treści umowy najmu strzelnicy z Dyrekcją ZSP Kadzidło wykonano. Czekamy na decyzję Zarzadu Powiatu Ostrołeckiego. Jezeli bedzie akceptacja to do czasu wyremontowania pomieszczeń oraz odtworzenia systemu tarczociągów oraz monitoringu tarcz działalność statutową naszego stowarzyszenia bedziemy prowadzić w Kadzidle. Zarząd Powiatu Ostrołeckiego na posiedzeniu w dniu 9 lutego wyraził zgodę na wynajem strzelnicy w Kadzidle na wnioskowany okres 6 miesięcy.

Informacja o rozpoczęciu porzadkowania po pożarze wraz z harmonogramem czasowym bedzie zamieszczona na naszej stronie internetowej.

Więcej »

STRZELNICA - PRZERWA W UŻYTKOWANIU

UWAGA ! tymczasowo zawieszona działalnośc strzelnicy w Troszynie. Przerwa z powodów technicznych spowodowana pożarem. Pracujemy nad rozwiązaniem problemu w realizacji treningów oraz planowanych zawodów strzeleckich w b.r.. Niestety najblizsze zawody tj.: Zawody strzeleckie 30 Finału WOŚP w dniach 5 i 6 lutego nie będa przeprowadzone. O nowym możliwym terminie będziemy informować.

Zarząd KSS"OBROŃCA" Troszyn

Więcej »

OBROŃCA GUN30 (open) - 4 runda - 22 maja2022 r

OBROŃCA GUN30 (open) w konkurencji Psp30cz.d. w Troszynie, ul. Słowackiego 3 - strzelanie wg przepisów ISSF z jednej ręki. Zawody ujęte w kalentarzu Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego. Obecny Delegat Techniczny PZSS. 

UWAGA: Obowiązuje zapisywanie się na zmiany (sms na nr 602-219-227 lub email: biuro@obronca.org)

ZMIANY godzina: 10; 11; 12; 13; 14. UWAGA ! należy przybyć co najmniej 15 minut wcześniej.

Więcej »

2022-05-03 Zawody otwarte z okazji Święta Narodowego 3 Maja

Zapraszamy na otwarte zawody strzeleckie z okazji Święta Narodowego 3 Maja w dniu 3 maja (wtorek) od godz. 10 do 15. W Kadzidle rozgrywane będą konkurencje pistoletowe i rewolwerowe. Natomiast w Ludwinowie konkurencje: karabinowe (boczny i centralny zapłon) oraz strzelba gładkolufowa. Zapisy w dniu zawodów od godz. 9,30. Szczegółowy regulamin zawodów w zakładce "Zawody". W strzelanich karabinowych mośliwośc zdobycia brązowej lub srebrnej odznaki strzeleckiej (strzelanie bez podpórki - można używać pasa).

UWAGA ! na strzelnicy LEŚNY FRONT w Ludwinowie organizator nie zabezpiecza broni i amunicji. Należy przybyć z własną bronią i amunicją lub skorzystać z koleżeńskiej pomocy.

Więcej »

2022-04-24 Otwatre zawody strzeleckie - "LEŚNY FRONT" Ludwinowo

Zapraszamy na Otwarte zawody strzeleckie w dniach 24 kwietnia (niedziela) od godz. 10 do 15 w Ludwinowie. Konkurencje: karabinowe (boczny i centralny zapłon) oraz strzelba gładkolufowa. Zapisy w dniu zawodów od godz. 9,30. Szczegółowy regulamin zawodów w zakładce "Zawody".

UWAGA ! na strzelnicy LEŚNY FRONT w Ludwinowie organizator nie zabezpiecza broni i amunicji. Należy przybyć z własną bronią i amunicją lub skorzystać z koleżeńskiej pomocy.

Więcej »

OBROŃCA GUN30 (open) - 3 runda - 24 kwietnia 2022 r. w KADZIDLE

OBROŃCA GUN30 (open) w konkurencji Psp30cz.d. w Kadzidle, ul. Słoneczna 2 - strzelanie wg przepisów ISSF z jednej ręki. Zawody ujęte w kalentarzu Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego. Obecny Delegat Techniczny PZSS. 

UWAGA: Obowiązuje zapisywanie się na zmiany (sms na nr 602-219-227 lub email: biuro@obronca.org)

ZMIANY godzina: 10; 11; 12; 13; 14. UWAGA ! należy przybyć co najmniej 15 minut wcześniej.

Więcej »

2022-03-19 i 20 Dwudniowe otwarte zawody strzeleckie p.n.: "POWITANIE EIOSNY"

Zapraszamy na dwudniowe zawody strzeleckie w dniach 19 i 20 marca (sobota i niedziela) od godz. 10 do 15. W Kadzidle przez dwa dni rozgrywane będą konkurencje pistoletowe, rewolwer i karabin sportowy. Natomiast w Ludwinowie również przez dwa dni konkurencje: karabinowe (centralny zapłon) i strzelba gładkolufowa. Zapisy w dniu zawodów od godz. 9,30. Szczegółowy regulamin zawodów w zakładce "Zawody".

UWAGA ! na strzelnicy LEŚNY FRONT w Ludwinowie organizator nie zabezpiecza broni i amunicji. Należy przybyć z własną bronią i amunicją lub skorzystać z koleżeńskiej pomocy.

Więcej »